• اتصالات انبساط لوله با دو اتصال گره جابجایی عرضی را جذب می کند
 • اتصالات انبساط لوله با دو اتصال گره جابجایی عرضی را جذب می کند

  اتصالات انبساط لوله با دو اتصال گره جابجایی عرضی را جذب می کند

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: FIDAK
  گواهی: ISO9001
  شماره مدل: نیل

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: قاب قاب فولادی توسط تخته سه لا با هر انتهای درب بسته شده است
  زمان تحویل: 5 ~ 15 روز کاری
  شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
  قابلیت ارائه: 40 تن در روز
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  مواد: فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آهن ، EPDM.NR .NBR شکل: برابر ، کاهش دهنده ، دور
  تایپ کنید: فلنج ، کوپلینگ ، فلنج مشترک انعطاف پذیر لاستیک ، اتحادیه کد اصلی: مربع ، گرد ، فلنج
  فرایند: جعلی ، ریخته گری ، جوش داده شده ، ولکانیزه شده است اتصال: فلنج ، نر ، جوش
  برجسته:

  metal expansion joint

  ,

  dual tied expansion joint

  توضیحات محصول

  اتصالات انبساط لوله با دو اتصال گره جابجایی عرضی را جذب می کند

  رنگ سفارشی ضربات مشترک دو باند گسترش یافته با کراوات

  معرفی محصول

  میله اتصال کراوات میله گسترش بصورت موج دار: می تواند جابجایی عرضی را در هر صفحه از لوله خمیده جبران کند و همچنین می تواند فشار فشار ناشی از فشار داخلی محیط خط لوله را تحمل کند. مفصل انبساط حلزونی میله کراوات عرضی است. قسمت انعطاف پذیر متشکل از دو حلقه متصل شده توسط لوله میانی با همان پارامترهای هندسی و تعداد موج ، و میله کراوات و صفحه انتهایی. این است که عمدتا برای جبران جابجایی عرضی بخش های لوله منحنی استفاده می شود. مناسب برای "L" و " نوع لوله کشی. از آنجا که میله کراوات می تواند عمل فشار فشار و سایر نیروهای خارجی اضافی را تحمل کند ، اتصالات انبساطی خود فشار داخلی را جذب می کند و نیروهای خارجی را در خط لوله تولید نمی کند. بنابراین ، خط لوله در هر دو انتهای اتصال انبساطی می تواند از پشتیبانی ثابت واسطه یا پشتیبانی راهنمایی استفاده کند تا هزینه ساخت را کاهش داده و راندمان ساخت را بهبود بخشد.

  مشخصات محصول

  میله کراوات میله گسترش اتصال موجدار: با اتصال ، دو عدد حلقه و اجزای میله کراوات. این می تواند جابجایی عرضی را در هر صفحه از سیستم لوله جذب کند. مقاومت در برابر فشار داخلی را تحمل کنید. اتصالات انبساط حلقوی میله کراوات عرضی از دو بالگرد متصل به لوله میانی و میله کراوات ، صفحه انتهایی ، واشرهای کروی و مخروطی و غیره تشکیل شده است که عمدتا جابجایی عرضی را جذب می کند و همچنین می تواند باشد. برای جبران جابجایی محوری ، عرضی ، زاویه ای و دلخواه مورد استفاده قرار می گیرد. به منظور جبران جابجایی محوری ، توصیه می شود اتصالات انبساط میله دوتایی را در بازوی لوله کوتاه میانی لوله 90 درجه z شکل نصب کنید. از لوله بلند در هر دو انتها

  کار نصب

  1. پس از ورود جبران کننده ، محتویات زیر برای بازرسی بسته بندی نمی شود:

  مستندات: بررسی کنید که آیا مدل ، مشخصات و پارامترهای فنی ذکر شده در برچسب جبران کننده و گواهی صلاحیت مطابقت دارند یا خیر ، آیا سایر اسناد فنی موردنیاز کامل هستند یا خیر.

  بازرسی ظاهری: جبران کننده هیچ خراش واضح و آشفتگی تیز ندارد ؛ هیچ جسدی خارجی در داخل جبران کننده (از طریق) نباید وجود داشته باشد ؛ درگاه های اتصال باید از نظر وضعیت مطلوبی باشند. اگر سطح آب بندی اتصال فلنج باید عاری از زخم های قابل نفوذ نباشد ، پوشش باید از لایه برداری ، ترک خوردگی و لایه برداری عاری باشد و میله کراوات بزرگ ، میله اتصال کراوات و اتصال دهنده ها کامل باشد.

  2. مواردی که در برداشتن و جابجایی جبران کننده نیاز به توجه دارند:

  در هنگام احتراق باید از وسایل مخصوص بالابر یا بالابر بلند استفاده شود و از میله کراوات حمل و نقل به عنوان قسمت تحمل بار استفاده نشود. یک جبران کننده کوچک متولد شده بدون بالابر به دلیل وزن کم می تواند به طناب وصل شود.

  حمل و نقل ، فرآیند ذخیره سازی برای جلوگیری از خورشید و باران ، غوطه وری آب ، خوردگی گاز مضر.

  حمل و نقل ، فرآیند ذخیره سازی برای جلوگیری از ریزش ، تصادف ، با سایر موارد در کنار یکدیگر قرار نگیرید ، تا از صدمه زدن به حلقه ها جلوگیری کنید.

  برای جلوگیری از حرکت و نورد ، روند حمل و نقل به طور محکم محکم شود.

  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  اتصالات انبساط لوله با دو اتصال گره جابجایی عرضی را جذب می کند آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!