• اتصالات انبساطی دوتایی از جنس استنلس استیل ، جبران کننده های محوری دوبلکس
 • اتصالات انبساطی دوتایی از جنس استنلس استیل ، جبران کننده های محوری دوبلکس

  اتصالات انبساطی دوتایی از جنس استنلس استیل ، جبران کننده های محوری دوبلکس

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: FIDAK
  گواهی: ISO9001
  شماره مدل: نیل

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <script>document.title='
  زمان تحویل: 5 ~ 15 روز کاری
  شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
  قابلیت ارائه: 40 تن در روز
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  مواد: فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، آهن ، EPDM.NR .NBR شکل: برابر ، کاهش دهنده ، دور
  فرم: فلنج ، کوپلینگ ، فلنج مشترک انعطاف پذیر لاستیک ، اتحادیه کد اصلی: مربع ، گرد ، فلنج
  فرایند: جعلی ، ریخته گری ، جوش داده شده ، ولکانیزه شده است اتصال: جوشکاری
  برجسته:

  expansion bellows for pipes

  ,

  dual tied expansion joint

  توضیحات محصول

  اتصالات انبساطی دوتایی از جنس استنلس استیل ، جبران کننده های محوری دوبلکس

  مفصل انبساط جبران کننده جبران کننده های ضد زنگ محوری مضاعف

  توضیحات محصول

  جبران کننده موج دار متعلق به عنصر جبران خسارت است. تغییر شکل کششی مؤثر از ضربات بدن کار برای جذب تغییرات ابعادی خطوط لوله ، مجراها و عروق ناشی از انبساط گرم و انقباض سرما یا جبران محوری ، عرضی و جابجایی های زاویه ای از خطوط لوله ، مجراها و عروق نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  جبران کننده ریپل ، همچنین به طور معمول به عنوان اتصالات انبساط یا مفصل انبساط شناخته می شود. این ماده از حلقه ها (یک عنصر الاستیک) تشکیل شده است که بدنه کار و لوازم جانبی آن را مانند لوله های انتهایی ، تکیه گاه ها ، فلنج ها و مجراها تشکیل می دهد. جبران جابجایی حرارتی ، تغییر شکل مکانیکی و جذب لرزش مکانیکی ، در کاهش استرس تغییر شکل خطوط لوله و بهبود عمر سرویس خطوط لوله نقش دارند. حالت اتصال جبران راه راه به اتصال فلنج و جوشکاری جبران می شود. جوش داده شده (به جز نصب سنگر).

  اصل کار

  جبران کننده ریپل وسیله جبران کننده ای برای جذب تغییر اندازه خط لوله ، لوله یا ظرف ناشی از انبساط گرما و انقباض سرما با استفاده از تغییر شکل کششی مؤثر عنصر الاستیک جبران کننده موج دار است. متعلق به عنصر جبران است. جذب جابجایی های محوری ، عرضی و زاویه ای.

  تشخیص

  از آنجا که انواع مختلف جبران خسارت جبران کننده موج دار متفاوت است ، عمدتا جبران محوری ، عرضی ، زاویه ای و ترکیبی وجود دارد. برای جبران کننده موج دار با جابجایی های متعدد در همان زمان ، جابجایی های محوری معادل کل باید با سنتز جابجایی ها محاسبه شوند. کلمات ، تشخیص جابجایی اسمی جبران کننده موج دار ، کل تشخیص جابجایی محوری معادل آن است.

  جابجایی اسمی حلقه های جهانی در حقیقت ظرفیت تغییر شکل اسمی آویزهای داده شده است. برای اتصال انبساط (جبران کننده) ، جبران کننده که معمولاً مبلغ جبران خسارت نامیده می شود ، منعکس کننده ظرفیت جابجایی سیستم جذب حباب ها ، در شرایط خاص است. محصول حداکثر ظرفیت جبران خسارت را دارد. هنگامی که لوله حلقه زنی به طور عادی کار می کند ، باید جابجایی سیستم را جذب کرده و تغییر شکل جابجایی را ایجاد کند. از این رو در طراحی حنجره ها ، تعداد مشخصی از موج های با توجه به جابجایی هر یک طراحی شده است. موج. هنگامی که هر موج به طور یکنواخت بار جابجایی را تحمل می کند و اضافه بار محلی وجود ندارد ، حباب ها می توانند به طور عادی کار کنند. هرگاه طرح معقول باشد ، تعداد معینی از چرخه های جابجایی کار را می توان تضمین کرد. این عملکرد در JB / T 6169 تنظیم می شود- استاندارد 92 "ضربات فلزی"

  نصب و استفاده کنید

  1. نوع ، مشخصات و پیکربندی لوله جبران کننده باید قبل از نصب بررسی شود که باید شرایط طراحی را برآورده کند.

  2. برای جبران کننده آستین داخلی باید توجه شود که جهت قرار گرفتن بشکه درونی داخلی با جهت جریان متوسط ​​مطابقت داشته باشد و صفحه چرخشی لولا جبران کننده لولا باید با هواپیمای چرخشی جابجایی سازگار باشد.

  3. برای جبران کننده ای که باید "محکم سرد باشد" ، اجزای کمکی مورد استفاده برای پیش تغییر شکل باید پس از نصب خط لوله برداشته شود.

  4- استفاده از روش تغییر شکل جبران كننده موج دار برای تنظیم خطای نصب خط لوله ، كاملاً ممنوع است ، تا در عملکرد عادی جبران كننده ، كاهش عمر سرویس و افزایش بار لوله ، تجهیزات و اعضای حامی تأثیر نگذارد.

  5- در حین نصب ، سرباره جوشکاری مجاز به پاشیدن بر روی سطح پوسته موج نیست و سایر آسیب های مکانیکی به پوسته موج مجاز نیست.

  ۶- پس از نصب لوله کشی ، قسمت موقعیت مکانی کمکی و اتصال دهنده ای که برای نصب و حمل و نقل روی جبران راه راه استفاده می شود باید در اسرع وقت برداشته شود و دستگاه حد مجاز مطابق با الزامات طراحی باید در موقعیت مشخص شده تنظیم شود. سیستم لوله کشی از ظرفیت جبران کافی در شرایط محیطی برخوردار است.

  7- كليه اجزاي متحرك جبران كننده نبايد توسط اجزاي خارجي متوقف شوند يا دامنه حركت آنها محدود باشد و كارايي طبيعي هر قسمت متحرك تضمين مي شود.

  8- در حین آزمایش هیدرولیک ، رک لوله ثابت ثانویه با انتهای لوله جبران کننده باید تقویت شود تا لوله حرکت نکند یا بچرخد .برای جبران کننده گاز و خط لوله اتصال آن ، باید توجه شود که آیا موقت اضافی نیز وجود دارد؟ در هنگام پر کردن آب نیاز به پشتیبانی وجود دارد. مقدار 96 یون کلر موجود در محلول تمیز کردن برای آزمایش هیدرواستاتیک نباید از 25 PPM باشد.

  9- پس از آزمایش هیدرواستاتیک ، آب در پوسته موج باید در اسرع وقت تخلیه شود و سطح داخلی پوسته موج خشک شود.

  10- مواد عایق در تماس با حلقه های جبران کننده باید از کلر عاری باشند.

  .

  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  اتصالات انبساطی دوتایی از جنس استنلس استیل ، جبران کننده های محوری دوبلکس آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!