• چوب لباسی متغیر / ثابت و پشتیبانی از اتصالات لوله نیروگاهی
 • چوب لباسی متغیر / ثابت و پشتیبانی از اتصالات لوله نیروگاهی

  چوب لباسی متغیر / ثابت و پشتیبانی از اتصالات لوله نیروگاهی

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: FIDAK
  گواهی: ISO 9001
  شماره مدل: نیل

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: قاب قاب فولادی توسط تخته سه لا با هر انتهای درب بسته شده است
  زمان تحویل: 5 ~ 15 روز کاری
  شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
  قابلیت ارائه: 40 تن در روز
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  اتصال: جوشکاری محدوده جابجایی: 50-500 میلی متر
  شکل: برابر دامنه بار: 500-400000 ن
  دقت: <4٪ (ویژه 1.5) تنوع: > 25٪
  برجسته:

  spring support for piping

  ,

  spring hanger pipe support

  توضیحات محصول

  چوب لباسی متغیر / ثابت و پشتیبانی از اتصالات لوله نیروگاهی

  جداکننده لرزش بهار اندازه سفارشی برای اتصال لوله

  توضیحات محصول

  چوب لباسی متغیر و چوب لباسی ثابت

  دو نوع اصلی و چوب لباسی بهاری ، چوب لباسی متغیر و چوب لباسی ثابت بهار وجود دارد. هر دو چوب لباسی متغیر بهار و چوب لباسی ثابت به طور گسترده در نیروگاه های حرارتی ، نیروگاه هسته ای ، صنعت پتروشیمی و سایر امکانات با انگیزه حرارتی استفاده می شود.

  عموماً از چوب لباسی بهاری برای تحمل بار و محدود کردن جابجایی و لرزش سیستم لوله استفاده می شود. با تفاوت عملکرد چوب لباسی بهاری ، آنها به عنوان چوب لباسی محدودکننده جابجایی و چوب لباسی متمایز می شوند.

  به طور معمول ، چوب لباسی بهاری از سه قسمت اصلی ، قسمت اتصال لوله ، قسمت میانی (عمدتا قسمت عملکردی) ساخته شده و بخشی که برای اتصال به ساختار یاتاقان استفاده می شود.

  بسیاری از آویزهای بهاری و لوازم جانبی بر اساس کارکردهای مختلف آنها وجود دارد ، اما اصلی ترین آنها چوب لباسی متغیر بهار و چوب لباسی ثابت بهار هستند.

  تئوری کار

  از چشمه برای بارگذاری مستقیم وزن سیستم لوله استفاده می کند. بنابراین بار خروجی آویز متغیر بهار به نسبت مستقیم با تغییر شکل خود.

  مشخصات

  آویز متغیر بهاری یکی از انواع چوب لباسی است که می تواند وزن آن را تحمل کند و در حالی که دارای جابجایی در جهت عمودی باشد ، می تواند وزن را تحمل کرده و برخی لرزش لوله ها را از بین ببرد. اما آویز متغیر بهاری باعث ایجاد نیروی اضافی در سیستم لوله خواهد شد.

  چوب لباسی متغیر تحت کار

  چوب پنبه ثابت

  چوب لباسی ثابت بهار

  تئوری کار

  طراحی چوب لباسی ثابت بهار براساس تئوری تعادل لحظه ای. این سیستم بر اساس طراحی هندسی هوشمند خود است و می تواند لحظه بار را همیشه با لحظه بهار متعادل نگه داشته و در هنگام کار ، نیروی پشتیبانی مداوم را حفظ کند. همچنین می تواند لرزش سیستم لوله را از بین ببرد و کاهش دهد و هیچ نیروی اضافی برای سیستم لوله ایجاد نخواهد کرد.

  مشخصات

  از چوب لباسی ثابت بهار برای کاهش نیرو ناشی از جابجایی ، بدنه دیگ بخار ، انواع مختلف لوله لوله نیروگاهی و سایر امکانات صنایع پتروشیمی مورد نیاز پشتیبانی می شود. در حالی که اگر جابجایی حرارتی امکانات بیش از 12 میلی متر باشد و آویز بهار ثابت انتخاب بهتری برای جلوگیری از استرس خمش خطرناک و انتقال بد آن خواهد بود.

  چوب لباسی ثابت در حال کار است

  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  چوب لباسی متغیر / ثابت و پشتیبانی از اتصالات لوله نیروگاهی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!