• تکنیک های ریخته گری فولاد ضدزنگ فولادی ضد زنگ لوله باریک صنعتی گیمبال
 • تکنیک های ریخته گری فولاد ضدزنگ فولادی ضد زنگ لوله باریک صنعتی گیمبال

  تکنیک های ریخته گری فولاد ضدزنگ فولادی ضد زنگ لوله باریک صنعتی گیمبال

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: FIDAK
  گواهی: ISO9001
  شماره مدل: نیل

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 عدد
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: قاب قاب فولادی توسط تخته سه لا با هر انتهای درب بسته شده است
  زمان تحویل: 5 ~ 15 روز کاری
  شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
  قابلیت ارائه: 40 تن در روز
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  مواد: فولاد ضد زنگ تایپ کنید: جفت
  کد اصلی: فلنج فرایند: ریخته گری
  اتصال: جوشکاری شکل: برابر ، کاهش دهنده ، دور
  برجسته:

  gimbal type expansion joints

  ,

  steel pipe expansion joint

  توضیحات محصول

  تکنیک های ریخته گری فولاد ضدزنگ فولادی ضد زنگ لوله باریک صنعتی گیمبال

  معرفی محصول

  مفاصل انبساط راه راه حل جهانی شامل یک حلقه ، حلقه تعادل و دو جفت صفحه لولایی است که به حلقه تعادل و لوله انتهایی متصل می شوند. به طور کلی ، دو نوع لولا جهانی یا دو نوع لولا جهانی به همراه یک لولا منفرد استفاده می شوند ، مناسب برای سیستم های لوله ای از نوع "L" و "Z" ، به طور عمده در راه انحراف زاویه ای برای جبران جابجایی مصنوعی بخش های لوله خمیده چند هواپیما. از آنجا که حلقه تعادل ، شافت پین و صفحه لولا می توانند فشار فشار و سایر موارد اضافی را تحمل کنند. نیروهای خارجی ، اتصالات انبساطی خود فشار داخلی را جذب می کند و نیروهای خارجی را در خط لوله تولید نمی کند ، بنابراین می توان تنظیم پشتیبانی از خط لوله را ساده کرد. به منظور اطمینان از استفاده از محصولات آینده مشتری بدون نقص ، ضخامت همه صفحات لولا و حلقه های تعادل انواع محصولات لولا جهانی که توسط شرکت ما تحویل داده شده کاملاً شرایط ایمنی را رعایت می کند تا اطمینان حاصل شود که آنها در برابر مقاومت در برابر وی فشار و فشار قابل توجهی در خط لوله را در روند کار آینده ایجاد کرده است.

  ویژگی اتصال انبساط راه راه حلقوی جهانی

  جابجایی مصنوعی قطعه لوله خمیده چند هواپیما به طور عمده توسط انحراف زاویه ای جبران می شود. از آنجا که حلقه تعادل ، شافت پین و صفحه لولا می توانند فشار فشار و سایر نیروهای خارجی اضافی را تحمل کنند ، اتصالات انبساطی خود فشار داخلی را جذب می کند و نخواهد شد. نیروهای خارجی را در خط لوله تولید کنید ، بنابراین می توان تنظیم پشتیبانی از خط لوله را ساده نمود. جبران کننده موج دار جهانی می تواند جابجایی زاویه ای رو به بالا از خط لوله را جبران کند. حلقه جهانی و دو جفت ساختار لولا عمود بر یکدیگر در جهت محیطی حلقه جهانی ، بنابراین می تواند جابجایی زاویه ای هر صفحه را جذب کند و برای جذب جابجایی دو یا سه ترکیب لازم است.

  دامنه کاربرد مفصل انبساط راه راه حل جهانی

  برای جبران جابجایی زاویه ای سیستم های مختلف لوله کشی فضا مانند لوله های نوع L ، لوله های نوع Z ، لوله های نوع u و غیره باید از سیستم های مختلف لوله کشی پیچیده استفاده کرد.

  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  تکنیک های ریخته گری فولاد ضدزنگ فولادی ضد زنگ لوله باریک صنعتی گیمبال آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!