• لوله انعطاف پذیر فلزی به مقاومت شیمیایی برای جذب رشد حرارتی می پیوندد
 • لوله انعطاف پذیر فلزی به مقاومت شیمیایی برای جذب رشد حرارتی می پیوندد

  لوله انعطاف پذیر فلزی به مقاومت شیمیایی برای جذب رشد حرارتی می پیوندد

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: FIDAK
  گواهی: ISO 9001
  شماره مدل: نیل

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
  قیمت: Negotiable
  جزئیات بسته بندی: قاب قاب فولادی توسط تخته سه لا با هر انتهای درب بسته شده است
  زمان تحویل: 5 ~ 15 روز کاری
  شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال
  قابلیت ارائه: 40 تن در روز
  بهترین قیمت مخاطب

  اطلاعات تکمیلی

  کاربرد: ساختمان فشار: Pn10 / 16
  مشخصات: DN50-DN2000 گارانتی: 12 ماه
  مواد فلنج: فولاد کربن / آهن انعطاف پذیر
  برجسته:

  pipe bellows expansion joint

  ,

  plumbing expansion joint

  توضیحات محصول

  لوله انعطاف پذیر فلزی به مقاومت شیمیایی برای جذب رشد حرارتی می پیوندد

  اتصالات انبساط لوله فلزی

  توضیحات محصول

  اتصالات انبساط لوله فلزی می تواند در برابر درجه حرارت طراحی ، فشارها و همچنین ظرفیت لازم برای جذب رشد حرارتی سیستم لوله کشی را تحمل کند.

  حرکت حرارتی مورد نیاز می تواند محوری ، جانبی یا زاویه ای باشد. در برخی موارد ، فشار فشار اتصال مفصل انبساط لوله باید با استفاده از میله های کراوات ، لولا یا گنگال مهار شود در حالی که اجازه می دهد تا حباب ها از طریق انحراف طراحی خود حرکت کنند.
  اتصالات انبساط با آویزهای استیل ضد زنگ
  Sunny Steel طیف گسترده ای از اتصالات انبساطی را ارائه می دهد ، مناسب برای کاربردهای خاص خاص.
  نمونه کارها اتصالات انبساطی فولاد Sunny در اصل از سه سری اصلی تشکیل شده است:

  • سری استاندارد: اتصالات انبساط تا DN 150 (6 ")
  • سری صنعتی: اتصالات انبساط تا 1.000 DN (40 ")
  • سری ویژه: اتصالات انبساط> 1.000 DN

  قلب همه اتصالات انبساط ضربات فلزی است. با تشکر از طراحی و ساخت تجهیزات مدرن ، کلیه اتصالات بسط BOA مزایای زیر را ارائه می دهند:

  • انعطاف پذیری بالا
  • طول ساخت کوتاه
  • ظرفیت حرکت بزرگ
  • دوام و مقاومت شیمیایی عالی

  راهنمای نصب اتصالات بسط فلزی

  ذخیره سازی:

  1. اتصالات انبساط را در محلی خشک و خنک مانند یک انبار ذخیره کنید.
  2. صورت فلنج را روی پالت یا سکوی چوبی ذخیره کنید.
  3. وسایل سنگین دیگر را در بالای اتصالات انبارداری ذخیره نکنید.
  4. ماندگاری ده ساله با شرایط ایده آل قابل پیش بینی است.

  رسیدگی:
  با طناب یا میله ها از طریق سوراخ های پیچ پیچ بلند نشوید. در صورت بالا آمدن از خنجر ، از بالشتک یا زین برای توزیع وزن استفاده کنید. اجازه ندهید که اتصالات انبساط برای هر دوره زمانی به صورت عمودی بر روی لبه های فلنج ها بماند. محدودیت های حمل و نقل را بلند نکنید.
  شرایط خدمات:
  اطمینان حاصل کنید که رتبه بندی مشترک انبساط برای دما ، فشار ، حرکات و انتخاب مواد مطابق با نیاز سیستم است. در صورت نیاز بیش از سیستم مورد نیاز از اتصالات انبساط انتخاب شده ، با سازنده تماس بگیرید.
  هم ترازی:
  اتصالات انبساطی برای جبران خطاهای سوء استفاده از لوله طراحی نشده اند. در صورت وجود عدم سوء استفاده از لوله ، با سازنده بررسی کنید.
  لنگر انداختن:
  عملکرد اصلی اتصالات انبساط جبران انبساط حرارتی لوله محوری است. اتصالات انبساط فلزی باید از لنگر انداختن کافی در برابر فشارهای داخلی و فشار رسانا محافظت کند تا از آسیب دیدن جلوگیری شود. لنگرگاه باید تا آنجا که ممکن است به انتهای جریان پایین اتصالات انبساط نصب شود ، با تجهیزات مبدأ به عنوان لنگر مخالف عمل می کند. لنگرها باید از حرکت لوله ها از هر جهت جلوگیری کنند. چوب لباسی یا پایه های لوله را نمی توان لنگر در نظر گرفت زیرا هیچ محدودیتی در برابر حرکت جانبی یا انتهایی ندارند.
  هنگام طراحی لنگر برای اتصالات انبساط فلزی ، از جدول فشار داخلی نیروگاه از کاتالوگ مشترک توسعه انبساطی مشورت کنید. وزن لوله کشی ، شیرآلات و رسانه ها و همچنین مقاومت لوله کشی در برابر انحراف باید به عنوان بخشی از وزن و مقاومت طراحی یک لنگر در نظر گرفته شود.
  هر زمان که سیستم لوله کشی جهت را تغییر دهد لنگرها لازم است. اتصالات انبساط باید تا حد امکان در نقاط لنگر قرار داشته باشند. برای حفاظت بیشتر از اتصالات انبساط ، توصیه می شود میله های کنترل بر روی اتصالات انبساط نصب شوند تا از بروز بیش از حد حرکات ناشی از فشار فشار خط جلوگیری شود.
  راهنماها:
  اتصالات انبساط باید مطابق با استانداردهای EJMA به درستی هدایت و لنگر شوند.
  پشتیبانی لوله:
  لوله کشی باید پشتیبانی شود تا اتصالات انبساطی هیچ وزن لوله ای نداشته باشند.
  فلنج جفت گیری:
  فلنج اتصال انبساط را در برابر فلنج های لوله جفت گیری نصب کنید و پیچ ها را طوری نصب کنید که سر پیچ در مقابل فلنج مفصل انبساط قرار گیرد. پیچ ها را باید از طرف آویزها نصب کنید (به گونه ای که سر پیچ ها در مجاورت ضربات باشد) تا اطمینان حاصل شود که پیچ ها در دوره های فشرده سازی با حبابها تداخل ندارند. ابعاد فلنج به فلنج اتصالات انبساط باید با دهانه مورد نیاز مطابقت داشته باشد.
  اطمینان حاصل کنید که فلنجهای جفت گیری تمیز بوده و مطابق با نوع عرضه شده توسط مفصل انبساط است. واشرهای درجه بندی مناسب اندازه ، اندازه و دما باید در کلیه تاسیسات نوع فلنج به فلنج استفاده شود.
  گشتاور بولت:
  با چرخش در اطراف فلنج پیچ ها را در مراحل محکم کنید. هیچگاه اتصالی انبساط را تا جایی که وجود دارد محکم نکنید
  تماس فلز به فلز بین فلنج اتصال انبساط و فلنج جفت گیری.
  محدودیت های حمل و نقل:
  حرکات انبساط و فشرده سازی در کارخانه از پیش تعیین شده است. محدودیت های حمل و نقل قبل از نصب از مفصل انبساط در موقعیت خنثی خود محافظت می کند. محدودیت های حمل و نقل را بعد از نصب و قبل از آزمایش هیدرو سیستم بردارید.
  نکات اضافی:
  1. عایق یا پتوهای حرارتی بر روی اتصالات انبساط فلزی باید توسط سازنده اتصالات انبساط تأمین شود تا از استفاده از مواد عایق کننده یاتاقان کلرید خورنده جلوگیری کند. عایق بندی باید نصب شود تا دسترسی آسان به قسمت فلنج ، برای بررسی پیچ و مهره امکان پذیر باشد.
  2. بدون محافظت از مفصل انبساط در برابر آسیب رساندن به اسپلاتر جوش ، در مجاورت نزدیك یك مفصل انبساط بدون جوش قرار نگیرید.
  3. اگر قرار است مفصل انبساطی در زیر زمین نصب شود یا در آب غرق شود ، برای راهنمایی های خاص با سازنده تماس بگیرید.
  4- در نظر بگیرید که یک مفصل انبساط یدکی سفارش دهید. هزینه خرابی یک اتصال انبساط بحرانی بسیار فراتر از هزینه یک واحد اضافی است که در محل ذخیره شده و در محل ذخیره شده محافظت می شود.
  5- در صورت امکان ، اتصالات انبساط را در كنار لنگر نصب كنید ، همانطور كه ​​در زیر نشان داده شده است و حداكثر فاصله آن تا راهنمای 1 بیشتر نیست ، حداقل با دو راهنما لوله متمرکز در طرف مقابل مفصل. راهنماهای اضافه شده برای جلوگیری از خم شدن یا خم شدن لوله مورد نیاز است.
  6. هنگامی که یک مفصل انبساط در جای دیگری از خط قرار می گیرد ، باید حداقل از دو راهنما متمرکز در هر طرف مفصل با اتصالات اضافه شده نصب شده همانطور که در نمودار فاصله لوله راهنما توصیه می شود استفاده شود.
  7- قسمت داخلی کلیه لوله ها قبل از نصب و آزمایش اتصالات انبساط باید تمیز باشد. اتصالات انبساط نباید بیش از فشار کاری نامی خود تحت آزمایش فشار هیدرواستاتیک قرار گیرند.
  8- قبل از آزمایش تمام لنگرها و راهنماها را ایمن کنید. میله های حمل و نقل را قبل از آزمایش حذف کنید.
  9. اتصالات انبساط باید از خطوط خارج شود در حالی که سیستم با فشار بیش از فشار کار مجاز از نظر هیدرواستاتیک آزمایش می شود.
  10- اتصالات انبساط ساخته شده با آسترهای جریان باید با فلش جریان که در همان جهت جریان رسانه قرار دارد نصب شود.
  11- اتصالات انبساط تحت فشار خارجی باید با انتهای متحرک مجاور انتهای در حال حرکت لوله پاسخ داده شود به انبساط حرارتی ناشی از گرم شدن سیستم.
  12. عدم نصب مطابق دستورالعمل موجب ضمانت می شود.


  می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
  لوله انعطاف پذیر فلزی به مقاومت شیمیایی برای جذب رشد حرارتی می پیوندد آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
  با تشکر!